HÖR AV DIG

Ordförande

Sven Gottner
epost: sven.gottner@gmx.net


Informationsansvarig
Hemsida och Facebook

Hans Rundberg
epost: hrundberg@me.com



EVENT
KOORDINATOR

Stefan Hahne
epost: stefan@hahne.cool


ANSVARIG RÅDGIVARE NYA BILAR

Joakim FIngal
epost: fingal.joakim@gmail.com

VICE ORDFÖRANDE

Tryggve Schreiber
epost: tryggve.schreiber@centriclabs.se


Kassör

Björn Lundberg
epost: bjorn@solnakorv.se


Sekreterare

Sten Hammargren
epost: sten.hammargren@telia.com


SAMVERKAN MOTORKLUBBAR

Josefine Rosengren Karpinski
epost: josefine@justsimplify.se

Vanliga frågor och svar

Klubben grundades för 20 år sedan och vi främjar passionen för Aston Martin. VI är en klubb som är associerad med Aston Martin Owners Club (AMOC), den internationella Aston Martin klubben.